
Стілець Малий
200 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Готово до відправки
- Код: FF-C-М-Б/С
Стілець для пікніка - спеціально призначені для використання на відкритому повітрі під час пікніка, похідного туризму або кемпінгу також і для риболовлі. Вони можуть бути зроблені з різних матеріалів, таких як метал, алюмінію і текстилю.
Зазвичай стільці для пікніка мають складну конструкцію, яка дозволяє легко збирати та розбирати їх для перенесення та зберігання. Деякі моделі мають спеціальні кишені для зберігання та транспортування.
Стільці для пікніка можуть бути використані як в одиночному порядку, так і у складі комплекту разом зі столом для пікніка. Вони є незамінними предметами для комфортного та зручного відпочинку на природі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Висота сидіння стільця | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Вага | 0.75 |
| Ширина стільця | 280 мм |
| Глибина стільця | 270 мм |
| Матеріал каркаса (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | Тканина |
- Ціна: 200 ₴
